Fixtures and Results

Full fixtures for the current Wimborne Minster Monday Night Darts League.

Knockout cup draws are displayed on the home page in the News Section.

A Section

MatchScore
September 9, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. X – COLEHILL S.S.C. C
10 - 0
September 9, 2019 8:00 pm
HAMWORTHY CLUB – BLANDFORD R.B.L.
0 - 10
September 9, 2019 8:00 pm
PADDOCKS – CRANBORNE SPORTS CLUB
-:-
September 9, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. B – WALLISDOWN LIBERAL
7 - 3
September 9, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON D – WEST MOORS SOC. A
5 - 5
September 16, 2019 8:00 pm
BLANDFORD R.B.L. – PADDOCKS
6 - 4
September 16, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. C – HAMWORTHY CLUB
7 - 3
September 16, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. B – WEST MOORS SOC. X
3 - 7
September 16, 2019 8:00 pm
WALLISDOWN LIBERAL – WITCHAMPTON D
6 - 4
September 16, 2019 8:00 pm
CRANBORNE SPORTS CLUB – COLEHILL S.S.C. B
6 - 4
September 30, 2019 8:00 pm
HAMWORTHY CLUB – WEST MOORS SOC. B
1 - 9
September 30, 2019 8:00 pm
PADDOCKS – COLEHILL S.S.C. C
7 - 3
September 30, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. B – BLANDFORD R.B.L.
1 - 9
September 30, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON D – CRANBORNE SPORTS CLUB
10 - 0
September 30, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. A – WALLISDOWN LIBERAL
7 - 3
October 7, 2019 8:00 pm
CRANBORNE SPORTS CLUB – WEST MOORS SOC. A
3 - 7
October 7, 2019 8:00 pm
BLANDFORD R.B.L. – WITCHAMPTON D
6 - 4
October 7, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. C – COLEHILL S.S.C. B
8 - 2
October 7, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. B – PADDOCKS
5 - 5
October 7, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. X – HAMWORTHY CLUB
10 - 0
October 21, 2019 8:00 pm
PADDOCKS – WEST MOORS SOC. X
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. B – WEST MOORS SOC. B
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON D – COLEHILL S.S.C. C
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. A – BLANDFORD R.B.L.
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
WALLISDOWN LIBERAL – CRANBORNE SPORTS CLUB
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
BLANDFORD R.B.L. – WALLISDOWN LIBERAL
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. C – WEST MOORS SOC. A
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. B – WITCHAMPTON D
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. X – COLEHILL S.S.C. B
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
HAMWORTHY CLUB – PADDOCKS
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. B – HAMWORTHY CLUB
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON D – WEST MOORS SOC. X
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. A – WEST MOORS SOC. B
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
WALLISDOWN LIBERAL – COLEHILL S.S.C. C
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
CRANBORNE SPORTS CLUB – BLANDFORD R.B.L.
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. C – CRANBORNE SPORTS CLUB
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. B – WALLISDOWN LIBERAL
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. X – WEST MOORS SOC. A
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
HAMWORTHY CLUB – WITCHAMPTON D
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
PADDOCKS – COLEHILL S.S.C. B
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON D – PADDOCKS
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. A – HAMWORTHY CLUB
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
WALLISDOWN LIBERAL – WEST MOORS SOC. X
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
CRANBORNE SPORTS CLUB – WEST MOORS SOC. B
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
BLANDFORD R.B.L. – COLEHILL S.S.C. C
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. B – BLANDFORD R.B.L.
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. X – CRANBORNE SPORTS CLUB
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
HAMWORTHY CLUB – WALLISDOWN LIBERAL
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
PADDOCKS – WEST MOORS SOC. A
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. B – WITCHAMPTON D
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
WEST MOORS SOC. A – COLEHILL S.S.C. B
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
WALLISDOWN LIBERAL – PADDOCKS
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
CRANBORNE SPORTS CLUB – HAMWORTHY CLUB
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
BLANDFORD R.B.L. – WEST MOORS SOC. X
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. C – WEST MOORS SOC. B
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. C – WEST MOORS SOC. X
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
BLANDFORD R.B.L. – HAMWORTHY CLUB
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
CRANBORNE SPORTS CLUB – PADDOCKS
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
WALLISDOWN LIBERAL – COLEHILL S.S.C. B
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. A – WITCHAMPTON D
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON D – WALLISDOWN LIBERAL
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. B – CRANBORNE SPORTS CLUB
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
PADDOCKS – BLANDFORD R.B.L.
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
HAMWORTHY CLUB – COLEHILL S.S.C. C
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. X – WEST MOORS SOC. B
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. B – HAMWORTHY CLUB
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. C – PADDOCKS
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
BLANDFORD R.B.L. – COLEHILL S.S.C. B
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
CRANBORNE SPORTS CLUB – WITCHAMPTON D
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
WALLISDOWN LIBERAL – WEST MOORS SOC. A
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. A – CRANBORNE SPORTS CLUB
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON D – BLANDFORD R.B.L.
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. B – COLEHILL S.S.C. C
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
PADDOCKS – WEST MOORS SOC. B
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
HAMWORTHY CLUB – WEST MOORS SOC. X
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. X – PADDOCKS
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. B – COLEHILL S.S.C. B
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. C – WITCHAMPTON D
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
BLANDFORD R.B.L. – WEST MOORS SOC. A
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
CRANBORNE SPORTS CLUB – WALLISDOWN LIBERAL
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
WALLISDOWN LIBERAL – BLANDFORD R.B.L.
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. A – COLEHILL S.S.C. C
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON D – WEST MOORS SOC. B
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. B – WEST MOORS SOC. X
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
PADDOCKS – HAMWORTHY CLUB
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
HAMWORTHY CLUB – COLEHILL S.S.C. B
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. X – WITCHAMPTON D
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. B – WEST MOORS SOC. A
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. C – WALLISDOWN LIBERAL
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
BLANDFORD R.B.L. – CRANBORNE SPORTS CLUB
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
CRANBORNE SPORTS CLUB – COLEHILL S.S.C. C
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
WALLISDOWN LIBERAL – WEST MOORS SOC. B
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. A – WEST MOORS SOC. X
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON D – HAMWORTHY CLUB
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. B – PADDOCKS
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
PADDOCKS – WITCHAMPTON D
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
HAMWORTHY CLUB – WEST MOORS SOC. A
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. X – WALLISDOWN LIBERAL
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. B – CRANBORNE SPORTS CLUB
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. C – BLANDFORD R.B.L.
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
BLANDFORD R.B.L. – WEST MOORS SOC. B
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
CRANBORNE SPORTS CLUB – WEST MOORS SOC. X
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
WALLISDOWN LIBERAL – HAMWORTHY CLUB
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. A – PADDOCKS
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON D – COLEHILL S.S.C. B
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. B – WEST MOORS SOC. A
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
PADDOCKS – WALLISDOWN LIBERAL
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
HAMWORTHY CLUB – CRANBORNE SPORTS CLUB
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. X – BLANDFORD R.B.L.
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
WEST MOORS SOC. B – COLEHILL S.S.C. C
-:-

B Section

MatchScore
September 9, 2019 8:00 pm
HORTON INN – ST IVES MISFITS
7 - 3
September 9, 2019 8:00 pm
COACH AND HORSES – FERNDOWN R.B.L A
6 - 4
September 9, 2019 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – GREEN MAN B
4 - 6
September 9, 2019 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – WHITE HEATHER A
4 - 6
September 9, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – OWLS NEST A
3 - 7
September 9, 2019 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – HORNS B
4 - 6
September 16, 2019 8:00 pm
ST IVES MISFITS – HORNS B
1 - 9
September 16, 2019 8:00 pm
OWLS NEST A – PARKSTONE TL CLUB
8 - 2
September 16, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER A – COLEHILL S.S.C. A
8 - 2
September 16, 2019 8:00 pm
GREEN MAN B – CORFE MULLEN R.B.L. A
6 - 4
September 16, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – RISING SUN HURRICANES
4 - 6
September 16, 2019 8:00 pm
HORTON INN – COACH AND HORSES
4 - 6
September 30, 2019 8:00 pm
COACH AND HORSES – ST IVES MISFITS
-:-
September 30, 2019 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – HORTON INN
5 - 5
September 30, 2019 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – FERNDOWN R.B.L A
3 - 7
September 30, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – GREEN MAN B
7 - 3
September 30, 2019 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – WHITE HEATHER A
5 - 5
September 30, 2019 8:00 pm
HORNS B – OWLS NEST A
4 - 6
October 7, 2019 8:00 pm
ST IVES MISFITS – OWLS NEST A
2 - 8
October 7, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER A – HORNS B
6 - 4
October 7, 2019 8:00 pm
GREEN MAN B – PARKSTONE TL CLUB
-:-
October 7, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – COLEHILL S.S.C. A
6 - 4
October 7, 2019 8:00 pm
HORTON INN – CORFE MULLEN R.B.L. A
5 - 5
October 7, 2019 8:00 pm
COACH AND HORSES – RISING SUN HURRICANES
4 - 6
October 21, 2019 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – ST IVES MISFITS
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – COACH AND HORSES
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – HORTON INN
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – FERNDOWN R.B.L A
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
HORNS B – GREEN MAN B
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
OWLS NEST A – WHITE HEATHER A
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
ST IVES MISFITS – WHITE HEATHER A
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
GREEN MAN B – OWLS NEST A
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – HORNS B
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
HORTON INN – PARKSTONE TL CLUB
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
COACH AND HORSES – COLEHILL S.S.C. A
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – CORFE MULLEN R.B.L. A
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – ST IVES MISFITS
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – RISING SUN HURRICANES
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – COACH AND HORSES
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
HORNS B – HORTON INN
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
OWLS NEST A – FERNDOWN R.B.L A
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER A – GREEN MAN B
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
ST IVES MISFITS – GREEN MAN B
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – WHITE HEATHER A
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
HORTON INN – OWLS NEST A
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
COACH AND HORSES – HORNS B
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – PARKSTONE TL CLUB
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – COLEHILL S.S.C. A
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – ST IVES MISFITS
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – CORFE MULLEN R.B.L. A
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
HORNS B – RISING SUN HURRICANES
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
OWLS NEST A – COACH AND HORSES
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER A – HORTON INN
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
GREEN MAN B – FERNDOWN R.B.L A
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
ST IVES MISFITS – FERNDOWN R.B.L A
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
HORTON INN – GREEN MAN B
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
COACH AND HORSES – WHITE HEATHER A
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – OWLS NEST A
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – HORNS B
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – PARKSTONE TL CLUB
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – ST IVES MISFITS
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
HORNS B – COLEHILL S.S.C. A
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
OWLS NEST A – CORFE MULLEN R.B.L. A
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER A – RISING SUN HURRICANES
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
GREEN MAN B – COACH AND HORSES
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – HORTON INN
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
ST IVES MISFITS – HORTON INN
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – COACH AND HORSES
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
GREEN MAN B – RISING SUN HURRICANES
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER A – CORFE MULLEN R.B.L. A
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
OWLS NEST A – COLEHILL S.S.C. A
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
HORNS B – PARKSTONE TL CLUB
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
HORNS B – ST IVES MISFITS
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – OWLS NEST A
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – WHITE HEATHER A
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – GREEN MAN B
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – FERNDOWN R.B.L A
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
COACH AND HORSES – HORTON INN
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
ST IVES MISFITS – COACH AND HORSES
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
HORTON INN – RISING SUN HURRICANES
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – CORFE MULLEN R.B.L. A
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
GREEN MAN B – COLEHILL S.S.C. A
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER A – PARKSTONE TL CLUB
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
OWLS NEST A – HORNS B
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
OWLS NEST A – ST IVES MISFITS
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
HORNS B – WHITE HEATHER A
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – GREEN MAN B
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – FERNDOWN R.B.L A
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – HORTON INN
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – COACH AND HORSES
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
ST IVES MISFITS – RISING SUN HURRICANES
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
COACH AND HORSES – CORFE MULLEN R.B.L. A
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
HORTON INN – COLEHILL S.S.C. A
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – PARKSTONE TL CLUB
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
GREEN MAN B – HORNS B
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER A – OWLS NEST A
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER A – ST IVES MISFITS
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
OWLS NEST A – GREEN MAN B
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
HORNS B – FERNDOWN R.B.L A
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – HORTON INN
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – COACH AND HORSES
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – RISING SUN HURRICANES
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
ST IVES MISFITS – CORFE MULLEN R.B.L. A
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – COLEHILL S.S.C. A
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
COACH AND HORSES – PARKSTONE TL CLUB
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
HORTON INN – HORNS B
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – OWLS NEST A
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
GREEN MAN B – WHITE HEATHER A
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
GREEN MAN B – ST IVES MISFITS
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER A – FERNDOWN R.B.L A
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
OWLS NEST A – HORTON INN
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
HORNS B – COACH AND HORSES
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – RISING SUN HURRICANES
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – CORFE MULLEN R.B.L. A
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
ST IVES MISFITS – COLEHILL S.S.C. A
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – PARKSTONE TL CLUB
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – HORNS B
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
COACH AND HORSES – OWLS NEST A
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
HORTON INN – WHITE HEATHER A
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – GREEN MAN B
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L A – ST IVES MISFITS
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
GREEN MAN B – HORTON INN
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER A – COACH AND HORSES
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
OWLS NEST A – RISING SUN HURRICANES
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
HORNS B – CORFE MULLEN R.B.L. A
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
PARKSTONE TL CLUB – COLEHILL S.S.C. A
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
ST IVES MISFITS – PARKSTONE TL CLUB
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
COLEHILL S.S.C. A – HORNS B
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
CORFE MULLEN R.B.L. A – OWLS NEST A
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
RISING SUN HURRICANES – WHITE HEATHER A
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
COACH AND HORSES – GREEN MAN B
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
HORTON INN – FERNDOWN R.B.L A
-:-

C Section

MatchScore
September 9, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – WITCHAMPTON C
6 - 4
September 9, 2019 8:00 pm
STOCKS B – PURE DROP
8 - 2
September 9, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER B – BEARWOOD SOC. CLUB
6 - 4
September 9, 2019 8:00 pm
GREEN MAN A – DRUSILLAS
9 - 1
September 9, 2019 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – STOCKS C
7 - 3
September 9, 2019 8:00 pm
DORSET SOLDIER – WHITE HART (Longham)
4 - 6
September 16, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON C – WHITE HART (Longham)
8 - 2
September 16, 2019 8:00 pm
STOCKS C – DORSET SOLDIER
4 - 6
September 16, 2019 8:00 pm
DRUSILLAS – ST. IVES WARRIORS
5 - 5
September 16, 2019 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – GREEN MAN A
3 - 7
September 16, 2019 8:00 pm
PURE DROP – WHITE HEATHER B
5 - 5
September 16, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – STOCKS B
5 - 5
September 30, 2019 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – BEARWOOD SOC. CLUB
5 - 5
September 30, 2019 8:00 pm
DORSET SOLDIER – DRUSILLAS
5 - 5
September 30, 2019 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – STOCKS C
3 - 7
September 30, 2019 8:00 pm
STOCKS B – WITCHAMPTON C
8 - 2
September 30, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER B – SHOULDER of MUTTON C
1 - 9
September 30, 2019 8:00 pm
GREEN MAN A – PURE DROP
3 - 7
October 7, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON C – STOCKS C
-:-
October 7, 2019 8:00 pm
DRUSILLAS – WHITE HART (Longham)
8 - 2
October 7, 2019 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – DORSET SOLDIER
3 - 7
October 7, 2019 8:00 pm
PURE DROP – ST. IVES WARRIORS
5 - 5
October 7, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – GREEN MAN A
5 - 5
October 7, 2019 8:00 pm
STOCKS B – WHITE HEATHER B
7 - 3
October 21, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER B – WITCHAMPTON C
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
GREEN MAN A – STOCKS B
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – SHOULDER of MUTTON C
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
DORSET SOLDIER – PURE DROP
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – BEARWOOD SOC. CLUB
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
STOCKS C – DRUSILLAS
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON C – DRUSILLAS
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – STOCKS C
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
PURE DROP – WHITE HART (Longham)
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – DORSET SOLDIER
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
STOCKS B – ST. IVES WARRIORS
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER B – GREEN MAN A
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
GREEN MAN A – WITCHAMPTON C
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – WHITE HEATHER B
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
DORSET SOLDIER – STOCKS B
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – SHOULDER of MUTTON C
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
STOCKS C – PURE DROP
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
DRUSILLAS – BEARWOOD SOC. CLUB
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON C – BEARWOOD SOC. CLUB
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
PURE DROP – DRUSILLAS
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – STOCKS C
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
STOCKS B – WHITE HART (Longham)
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER B – DORSET SOLDIER
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
GREEN MAN A – ST. IVES WARRIORS
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – WITCHAMPTON C
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
DORSET SOLDIER – GREEN MAN A
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – WHITE HEATHER B
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
STOCKS C – STOCKS B
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
DRUSILLAS – SHOULDER of MUTTON C
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – PURE DROP
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON C – PURE DROP
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – BEARWOOD SOC. CLUB
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
STOCKS B – DRUSILLAS
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
WHITE HEATHER B – STOCKS C
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
GREEN MAN A – WHITE HART (Longham)
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – DORSET SOLDIER
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
DORSET SOLDIER – WITCHAMPTON C
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – ST. IVES WARRIORS
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
STOCKS C – GREEN MAN A
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
DRUSILLAS – WHITE HEATHER B
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – STOCKS B
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
PURE DROP – SHOULDER of MUTTON C
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON C – SHOULDER of MUTTON C
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
PURE DROP – STOCKS B
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – WHITE HEATHER B
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
DRUSILLAS – GREEN MAN A
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
STOCKS C – ST. IVES WARRIORS
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – DORSET SOLDIER
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – WITCHAMPTON C
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
DORSET SOLDIER – STOCKS C
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – DRUSILLAS
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
GREEN MAN A – BEARWOOD SOC. CLUB
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER B – PURE DROP
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
STOCKS B – SHOULDER of MUTTON C
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON C – STOCKS B
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – WHITE HEATHER B
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
PURE DROP – GREEN MAN A
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – ST. IVES WARRIORS
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
DRUSILLAS – DORSET SOLDIER
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
STOCKS C – WHITE HART (Longham)
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
STOCKS C – WITCHAMPTON C
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – DRUSILLAS
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
DORSET SOLDIER – BEARWOOD SOC. CLUB
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – PURE DROP
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
GREEN MAN A – SHOULDER of MUTTON C
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER B – STOCKS B
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON C – WHITE HEATHER B
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
STOCKS B – GREEN MAN A
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – ST. IVES WARRIORS
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
PURE DROP – DORSET SOLDIER
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – WHITE HART (Longham)
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
DRUSILLAS – STOCKS C
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
DRUSILLAS – WITCHAMPTON C
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
STOCKS C – BEARWOOD SOC. CLUB
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – PURE DROP
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
DORSET SOLDIER – SHOULDER of MUTTON C
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – STOCKS B
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
GREEN MAN A – WHITE HEATHER B
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON C – GREEN MAN A
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER B – ST. IVES WARRIORS
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
STOCKS B – DORSET SOLDIER
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – WHITE HART (Longham)
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
PURE DROP – STOCKS C
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – DRUSILLAS
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – WITCHAMPTON C
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
DRUSILLAS – PURE DROP
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
STOCKS C – SHOULDER of MUTTON C
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – STOCKS B
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
DORSET SOLDIER – WHITE HEATHER B
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – GREEN MAN A
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON C – ST. IVES WARRIORS
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
GREEN MAN A – DORSET SOLDIER
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER B – WHITE HART (Longham)
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
STOCKS B – STOCKS C
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – DRUSILLAS
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
PURE DROP – BEARWOOD SOC. CLUB
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
PURE DROP – WITCHAMPTON C
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
BEARWOOD SOC. CLUB – SHOULDER of MUTTON C
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
DRUSILLAS – STOCKS B
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
STOCKS C – WHITE HEATHER B
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
WHITE HART (Longham) – GREEN MAN A
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
DORSET SOLDIER – ST. IVES WARRIORS
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON C – DORSET SOLDIER
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
ST. IVES WARRIORS – WHITE HART (Longham)
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
GREEN MAN A – STOCKS C
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
WHITE HEATHER B – DRUSILLAS
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
STOCKS B – BEARWOOD SOC. CLUB
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON C – PURE DROP
-:-

D Section

MatchScore
September 9, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – WITCHAMPTON B
7 - 3
September 9, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – ST. IVES A
3 - 7
September 9, 2019 8:00 pm
HOLME BUSH – RISING SUN TIGERS
6 - 4
September 9, 2019 8:00 pm
GREEN MAN C – RISING SUN ZEPHYR
7 - 3
September 9, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – COBHAM SOC. CLUB B
6 - 4
September 9, 2019 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – SHOULDER of MUTTON D
2 - 8
September 16, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON B – SHOULDER of MUTTON D
6 - 4
September 16, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – CRICKETERS ARMS
3 - 7
September 16, 2019 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – FERNDOWN R.B.L B
-:-
September 16, 2019 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – GREEN MAN C
5 - 5
September 16, 2019 8:00 pm
ST. IVES A – HOLME BUSH
8 - 2
September 16, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – COBHAM SOC. CLUB A
3 - 7
September 30, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – WITCHAMPTON B
5 - 5
September 30, 2019 8:00 pm
HOLME BUSH – SHOULDER of MUTTON B
7 - 3
September 30, 2019 8:00 pm
GREEN MAN C – ST. IVES A
6 - 4
September 30, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – RISING SUN TIGERS
-:-
September 30, 2019 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – RISING SUN ZEPHYR
6 - 4
September 30, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – COBHAM SOC. CLUB B
7 - 3
October 7, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON B – COBHAM SOC. CLUB B
6 - 4
October 7, 2019 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – SHOULDER of MUTTON D
7 - 3
October 7, 2019 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – CRICKETERS ARMS
6 - 4
October 7, 2019 8:00 pm
ST. IVES A – FERNDOWN R.B.L B
5 - 5
October 7, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – GREEN MAN C
1 - 9
October 7, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – HOLME BUSH
4 - 6
October 21, 2019 8:00 pm
HOLME BUSH – WITCHAMPTON B
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
GREEN MAN C – COBHAM SOC. CLUB A
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – SHOULDER of MUTTON B
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – ST. IVES A
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – RISING SUN TIGERS
-:-
October 21, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – RISING SUN ZEPHYR
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON B – RISING SUN ZEPHYR
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – COBHAM SOC. CLUB B
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
ST. IVES A – SHOULDER of MUTTON D
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – CRICKETERS ARMS
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – FERNDOWN R.B.L B
-:-
October 28, 2019 8:00 pm
HOLME BUSH – GREEN MAN C
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
GREEN MAN C – WITCHAMPTON B
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – HOLME BUSH
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – COBHAM SOC. CLUB A
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – SHOULDER of MUTTON B
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – ST. IVES A
-:-
November 11, 2019 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – RISING SUN TIGERS
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON B – RISING SUN TIGERS
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
ST. IVES A – RISING SUN ZEPHYR
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – COBHAM SOC. CLUB B
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – SHOULDER of MUTTON D
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
HOLME BUSH – CRICKETERS ARMS
-:-
November 18, 2019 8:00 pm
GREEN MAN C – FERNDOWN R.B.L B
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – WITCHAMPTON B
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – GREEN MAN C
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – HOLME BUSH
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – COBHAM SOC. CLUB A
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – SHOULDER of MUTTON B
-:-
December 2, 2019 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – ST. IVES A
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
WITCHAMPTON B – ST. IVES A
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – RISING SUN TIGERS
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – RISING SUN ZEPHYR
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
HOLME BUSH – COBHAM SOC. CLUB B
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
GREEN MAN C – SHOULDER of MUTTON D
-:-
December 9, 2019 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – CRICKETERS ARMS
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – WITCHAMPTON B
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – FERNDOWN R.B.L B
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – GREEN MAN C
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – HOLME BUSH
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – COBHAM SOC. CLUB A
-:-
December 16, 2019 8:00 pm
ST. IVES A – SHOULDER of MUTTON B
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON B – SHOULDER of MUTTON B
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
ST. IVES A – COBHAM SOC. CLUB A
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – HOLME BUSH
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – GREEN MAN C
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – FERNDOWN R.B.L B
-:-
January 6, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – CRICKETERS ARMS
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – WITCHAMPTON B
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – COBHAM SOC. CLUB B
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – RISING SUN ZEPHYR
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
GREEN MAN C – RISING SUN TIGERS
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
HOLME BUSH – ST. IVES A
-:-
January 20, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – SHOULDER of MUTTON B
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON B – COBHAM SOC. CLUB A
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – HOLME BUSH
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
ST. IVES A – GREEN MAN C
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – FERNDOWN R.B.L B
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – CRICKETERS ARMS
-:-
January 27, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – SHOULDER of MUTTON D
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – WITCHAMPTON B
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – RISING SUN ZEPHYR
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – RISING SUN TIGERS
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – ST. IVES A
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
GREEN MAN C – SHOULDER of MUTTON B
-:-
February 10, 2020 8:00 pm
HOLME BUSH – COBHAM SOC. CLUB A
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON B – HOLME BUSH
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – GREEN MAN C
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – FERNDOWN R.B.L B
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
ST. IVES A – CRICKETERS ARMS
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – SHOULDER of MUTTON D
-:-
February 17, 2020 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – COBHAM SOC. CLUB B
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – WITCHAMPTON B
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – RISING SUN TIGERS
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – ST. IVES A
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – SHOULDER of MUTTON B
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – COBHAM SOC. CLUB A
-:-
March 2, 2020 8:00 pm
GREEN MAN C – HOLME BUSH
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON B – GREEN MAN C
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
HOLME BUSH – FERNDOWN R.B.L B
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – CRICKETERS ARMS
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – SHOULDER of MUTTON D
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
ST. IVES A – COBHAM SOC. CLUB B
-:-
March 9, 2020 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – RISING SUN ZEPHYR
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – WITCHAMPTON B
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – ST. IVES A
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – SHOULDER of MUTTON B
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – COBHAM SOC. CLUB A
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – HOLME BUSH
-:-
March 23, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – GREEN MAN C
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON B – FERNDOWN R.B.L B
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
GREEN MAN C – CRICKETERS ARMS
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
HOLME BUSH – SHOULDER of MUTTON D
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – COBHAM SOC. CLUB B
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – RISING SUN ZEPHYR
-:-
March 30, 2020 8:00 pm
ST. IVES A – RISING SUN TIGERS
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
ST. IVES A – WITCHAMPTON B
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
RISING SUN TIGERS – SHOULDER of MUTTON B
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
RISING SUN ZEPHYR – COBHAM SOC. CLUB A
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB B – HOLME BUSH
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON D – GREEN MAN C
-:-
April 20, 2020 8:00 pm
CRICKETERS ARMS – FERNDOWN R.B.L B
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
WITCHAMPTON B – CRICKETERS ARMS
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
FERNDOWN R.B.L B – SHOULDER of MUTTON D
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
GREEN MAN C – COBHAM SOC. CLUB B
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
HOLME BUSH – RISING SUN ZEPHYR
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
COBHAM SOC. CLUB A – RISING SUN TIGERS
-:-
April 27, 2020 8:00 pm
SHOULDER of MUTTON B – ST. IVES A
-:-